SMART CITIES AND COMMUNITIES pagal IrRADIARE

IrRADIARE teikia paslaugas verslo, valdymo, technologijų ir inovacijų sirtyse. Tinkami sprendimai padeda mūsų visuomenei protingai vartoti elektros energiją, ir tuo pačiu realizuoti novatoriško  ir darnaus pasaulio viziją!

IrRADIARE įmonė daro miestus ir bendrijas labiau artimus novatoriškiems sprendimams, keisdama pagrindines idėjas ir nuostatas. Keli faktai ir skaičiai: per vienerius metus IrRADIAREsavo naudojamų metodų pagalba sukūrė daugiau kaip 90 PV elektros energijos gamybos planų; 1900 būstuose talpinamų saulės kolektorių; daugiau kaip 120000 atviros rinkos sąskaitų pasiūlymų tvarkymo; daugiau kaip 10000 pažangaus valdymo pastatų, kurie remiasi intelektualaus valdymo sprendimais; registruota daugiau kaip 40000 gatvių apšvietimo. Ir daugiau kaip 400 milijonų eurų investicijų surinkta pagal Darnios Energetikos Veiksmų Planavimą ir Stebėsenos vykdymą.

Galiausiai, IrRADIARE įmonė yra atvira inovacijoms. Daugiau rinkos dalyvių. Daug atviresni sprendimai ir skaidrios sutartys. Efektyvus investavimas. Būk vienas iš tų, kurie renkasi protingą elektros vartojimą!